Про нас

Атмосфера

Слоган Докер пабу сьогодні звучить в унісон із настроєм всього українського народу – «Народжений бути вільним». Відповідно до цього заклику – у нас можна все, що не заважає іншим. Саме тут ви відчуєте себе вільним, розкриваючи своє серце кращим емоціям, які підігріють круті виступи кращих українських гуртів.

Бар

Любите пиво – обирайте своє: від Лагера до Стаута. Любите вишукано втамовувати спрагу, – тоді ви оціните асортимент із понад 100 видів коктейлів, приготованих барменами-міксологами, а також зможете посмакувати елітними напоями від мінімального до максимального градусу.

Кухня

Кухня Докера – місце сили тих, хто цінує смачні страви. Звісно, тут є всі традиційні для пабів смаколики – снеки до пива, крильця, ковбаски та страви для великої компанії. Та з задоволенні смаків наших відвідувачів, – ми пішли значно далі: доповнили наше меню м’ясними та рибними стравами, приготованими на грилі, соковитими салатами та крутими десертами.

Музика

Якщо кухня та бар – це серце Докера, то сцена – це його душа. На сцені київського Докера починали свій шлях десятки найвідоміших українських рок-гуртів: «От Вінта», «Антитіла», «Мед Хедс», «Без Обмежень», Орест Лютий і багато-багато інших. Також заряджали своєю енергією вдячну залу Докера Uriah Heep, Iron Maden, Nazareth та багато інших світових рок-зірок. Тож якість – наш принцип у всьому, що ми пропонуємо нашим відвідувачам, і яку ми пильнуємо в кожному нашому закладі.

Наші люди – вільні Докери

У стінах Докера комфортно всім вільним українцям, які цінують дух свободи, класну музику, якісну їжу та напої. Ми раді всім, хто прагне зануритися в атмосферу крутого українського пабу, де відкривається головна свобода – бути собою та бути щирим у всіх своїх почуттях.